KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 12486214
nr 1248 6214
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Blandteknik / collage, Carl Erik Bodén (f. 1909), 68x48, Figur till häst, signerad
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:24:30
6/4 23:07:39
300 kr
15/4 20:16:12
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén